ЗСУ завдали окупантам великих втрат південніше Бахмута

Бійці Сили оборони минулої доби продовжували ведення  наступальної операції південніше Бахмута і водночас стримували наступ російських окупантів на Бахмутському напрямку: «Тут тривають важкі бої».

Так, дещо суперечливо в сьогоднішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», заявив речник Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов.

Наш захисник, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон» пояснив більш зрозуміло:

«По Кліщіївці (південніше Бахмута). Орки контратакують, але інформація про їх успіх — фейк. В них великі втрати, за рахунок арти намагаються пролізти. Але Кліщіївка зараз на підступах всіяна тілами орків, яких ми валимо з дронів та артою».

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» оприлюднив мапу західних англомовних OSINT-дослідників, яка підтверджує важкі бої і паритет сил південніше Бахмута. Та ж Кліщіївка знаходиться в сірій зоні.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Новый рекорд просмотров видео в интернете — клип Адель (видео)

20.01.2016 - 12:15
Певица Адель побила мировой рекорд по количеству просмотров видеоклипов за единицу времени, заставив уступить лыжню прежнего рекордсмена Psy. Как стало известно, ее клип на песню Hello опубликованный  на YouTube 22 ...

Появилось видео боя на Светлодарской дуге

19.12.2016
О тяжелейших боях под Дебальцево ...

Смеющаяся лиса

06.11.2015
Лисе удалось добыть пернатую дичь. ...