ЗСУ завдали окупантам великих втрат на Курщині
Російські фашисти 10 жовтня вели масований наступ з великою кількістю бронетехніки на позиції Сил оборони в районі села Любимівка Курської області.
Про це повідомили кілька наших захисників і водночас блогерів, зокрема «Бахмутський Демон» і «Говорять Снайпер» (Станіслав Бунятов).
Але найбільш детально про це з посиланням на бойових побратимів розповів у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс.
Спочатку він написав: «Орки полізли в КуНР, штурмують населений пункт Любимівка, про «взяття» якого заявляли вже неодноразово. Йдуть великими силами, близько тридцяти одиниць техніки. Триває утилізація».
А згодом доповнив: «Знищено п’ятнадцять одиниць техніки, проте ворог зумів просунутись та намагається закріпитись. Тривають бої».
Подпишитесь на новости
























