ЗСУ закріпилися на звільненій під Горлівкою території

За даними західних OSINT-дослідників Збройні сили України за останні дні звільнили 1,66 квадратних кілометри території біля північно-західної частини окупованої з 2014 року Горлівки і закріпилися на ній. На мапі вона зафарбована жовтим кольором.

Ще 1,18 км² території, які раніше контролювалися російськими окупантами, зараз перебувають у сірій зоні – там йдуть активні бої. На мапі ця територія позначена сірою сіткою.

Про це сьогодні о 13:17 повідомив український Телеграм-канал «Донбас Оперативний».

Раніше різними джерелами повідомлялося, що ЗСУ захопили панівну висоту (терикон) під Горлівкою (західніше Південного і південніше Шумів).

Однак вчора й сьогодні деякі рашистські «воєнкори» розповідали, що ЗСУ не загрожують Горлівці і взагалі, мовляв, російські загарбники начебто вже повернули втрачене. Що ж, принаймні друге твердження виявилося брехнею.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Армении на похоронах расстреляли езидов: фото, видео

01.08.2017 - 16:20
На северо-западе Армении неизвестный из карабина Сайга расстрелял траурную процессию езидов – второго по величине этноса этого закавказского государства. Убиты четверо человек, тяжело ранены шестеро . Как сообщают Новости Армении, ...

В Эйфелеву башню ударила молния: видео

29.05.2018
Как правило, высокие металлические предметы ...