ЗСУ закріпилися на нових позиціях під Кринками

Збройні сили України просунулися вперед в районі села Кринки на лівому окупованому березі Дніпра у Херсонській області, закріпившись в сусідньому лісовому масиві.

Принаймні, про це, серед іншого, в останньому зведенні про російсько-українську війну повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW). Ще вчора про це говорили європейські OSINT-дослідники.

Генеральний штаб Збройних сил України повідомив, що підрозділи 810-ї окремої морської піхотної бригади фашистської РФ відмовляються вести штурм українських позицій біля Кринок через брак зброї, відсутність координації артилерії, розвідки та інформації щодо розташування російських мінних полів.

Однак авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState» у своєму зведенні за 29 листопада налаштований досить критично:

«Важка ситуація в Кринках. До села перекидають навіть деякі резерви бахмутського угрупування ворога. Плацдарм в Кринках дорого коштує, сили ворога значно переважають, і лише героїзм морської піхоти та деяких підрозділів ТрО його підтримують. Але операція має бути не заради героїзму. Якщо надалі не буде розширено зону контролю, то героїчна оборона переросте в трагедію».

Нагадаємо, ключова складність полягає у тому, що ЗСУ не можуть переправляти через річку бронетехніку і артилерію на лівий берег. Тому наша піхота може діяти виключно під прикриттям артилерії, дронів і станцій радіоелектронної боротьби з правого берега…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На арене цирка на лошадь напали тигр и львица, видео

15.01.2018 - 17:32
Сотни зрителей цирка в китайской провинции Хэбэй стали свидетелями достаточно эмоционального противостояния на арене лошади и двух хищников – тигра и львицы. Они несколько раз впивались зубами в свою добычу, ...

Бойцы ВСУ показали, чем их обстреливают оккупанты: видео

01.06.2018
Недавно позиции 93-ей бригады подверглись ...

В новом клипе Седокова спела без нижнего белья: видео

14.04.2018
Экс-исполнительница группы «Виа Гра» Анна ...