ЗСУ зайняли позиції окупантів під Бахмутом

Боєць Збройних сил України, який воює південно-західніше Бахмута (в районі траси на Костянтинівку) і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», повідомляє: «»Котел» розтискається… Зайняли позиції орків. На іншій стороні міста також є просування. На Забахмутці хлопці відійшли, але все на контролі! Фортеця (Бахмут) стоїть. «Літак» (південь Бахмута) стоїть».

Вітчизняний воєнний експерт і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» менш оптимістичний, однак фактично підтверджує, що місто утримується, а значить, шляхи постачання його гарнізону не перекриті:

«Ворог продовжує займати Забахмутку (нижня частина східного берегу Бахмутки). Кацапи мають частковий успіх на підступах до Богданівки, посадках біля висот (над Дубово-Василівкою) та по трасі на Слов’янськ. Ворог відновив активні штурмові дії по лінії Роздолівка-Веселе…

Ворог має успіх у місцях найменшого спротиву, тому на північному фасі Бахмутського виступу намагається просто давити в слабкі місця по всій лінії зіткнення. Сили Оборони продовжують докладати надзусиль для утримання Бахмута».

У Міністерстві оборони Великої Британії повідомили, що російській армії важко підтримувати темпи наступу в районі Бахмута. ЗСУ обороняють місто, незважаючи на сильний тиск та руйнування шляхів підвезення боєприпасів. Зазначається, що у вихідні українські сили, ймовірно, стабілізували свій оборонний периметр після попередніх наступів росіян на північну частину міста.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Винничанин снял на видео работу домушников в многоэтажке в микрорайоне «Подолье»

24.02.2019 - 11:54
Благодаря камерам видеонаблюдения винничанин Олег Дудар разложил по полочкам схему, по которой действует группа домушников в микрорайоне «Подолье». Возможно, что эти же люди «работают» и по всей Виннице. Житель одной ...

В Индии родился ребенок с двумя головами: видео

02.11.2017
Рождение сиамских близнецов — явление ...