ЗСУ зайняли нові території під Бахмутом

Боєць ЗСУ пояснив, чому поступ уповільнився

Сили оборони на Бахмутському напрямку за попередню добу просунулися вперед подекуди на 1200 метрів.

Про це заявив речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий. Також він зазначив, що ворог перебуває в очікуванні, не знаючи, де і коли українські підрозділи завдаватимуть наступних ударів.

В свою чергу, боєць ЗСУ, який воює під Бахмутом і веде Телеграм-канал «Передович0к» сьогодні об 11:14 написав:

«Маємо успіхи на Берхівському Водосховищі, також в околиці самого населеного пункту (Берхівка північніше Бахмута). Хоча кацапи нагнали справді дуже багато «м’яса», поступово вдається потрохи просуватись в різних напрямках. Розтягуючи лінію оборони, вдається поступово відштовхнути кацапів з позицій. В Кліщіївці (південніше Бахмута) також є добрі новини».

А вже о 15:07 «Передович0к» пояснив, що грандіозних успіхів чекати навряд чи доводиться, доки наша артилерія не «розм’якшить» ворожі позиції:

«Орки дуже сильно закріпились, доводиться працювати всім, що маємо, щоб розбити закріплені позиції. Темп трохи спав, але ці дії врятують десятки або сотні життів, тому, набрались терпіння і чекаємо».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Гройсман жестко ответил на обвинения в том, что он крышует, лоббирует и боится: видео

19.05.2017 - 02:48
Гройсман готов к голосованию о недоверии правительству Премьер-министр Владимир Гройсман в эфире канала 1+1, который в последнее время показательно тенденциозно подходит к его фигуре, ответил на обвинения журналистки телеканала Ольги ...

На Кубе разбился Boeing-737: появилось видео

18.05.2018
На Кубе во время взлета ...

Опубликовано видео с поющей Death Metal Гретой Тунберг

30.09.2019
За четыре дня видео выступления ...