ЗСУ зайняли нові території на лівобережжі Херсонщини

Бійці Сил оборони (очевидно, наші морські піхотинці) відбили у російських окупантів нові території на лівому (окупованому) березі Дніпра у Херсонській області, але при цьому залишили ущент знищену раніше звільнену частину села Кринки.

Принаймні, про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» о 14:43 повідомив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман):

«Наші вийшли з Кринок, просунулися і закріпилися в іншому безпечнішому місці на лівому березі. Сьогодні максимально багато втрат у орків від касетних снарядів – «вітаємо» з Днем Морської піхоти».

Це повідомлення підняло справжню бурю, змусивши Станіслава Бунятова підтвердити інформацію ще раз о 15:36 вже й російською мовою:

«Для всіх хапуг телеграмних повторюю: ми забрали більш укріплену територію на лівому березі і перейшли на неї. Можете цитувати».

Звісно, більш зрозумілою ситуація стане після оприлюднення відповідних мап. Але наразі найбільш авторитетні укладачі фронтових карт «DeepState» і «liveuamap.com» ніяких змін не зробили.

Раніше різні військові експерти вказували, що через складну логістику через Дніпро ми несемо великі втрати в Кринках, в утриманні яких немає великого практичного сенсу, якщо не рахувати ще більші втрати загарбників. Однак, цей аргумент для нас не є переконливим.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Кто внес больший вклад в Победу над фашизмом — Барклай-де-Толли или маршал Жуков, пытался выяснить журналист на улицах города (видео)

03.04.2014 - 17:05
Кто внес больший вклад в Победу — Барклай-де-Толли или маршал Жуков, какая битва стала решающей — на Чудском озере или Куликовская, и почему Австралия до сих пор принадлежит Венгрии пытались ...

ВСУ отработали танковый прорыв с учетом специфики Донбасса: видео

12.06.2018
Военное телевидение Донбасса показало кадры ...

Можно смотреть до бесконечности. Робот лесоруб — вжик и всё!

21.10.2015
Можно смотреть до бесконечности. Робот ...