ЗСУ зайняли нові позиції південніше Роботиного

Протягом перших вісімнадцяти годин 28-го вересня в Запорізькій області російські окупанти безуспішно намагалися відновити втрачене положення в районі прифронтового села Червоне.

Про це в вечірньому зведенні повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

Цікаво, що ми нічого не чули про бойові дії останнім часом в районі цього населеного пункту східніше Гуляйполя (посередині між Мелітопольським і Бердянським напрямком). Загарбників було вибито з Червоного ще у 2022 році.

Також ГШ ЗСУ розповів, що бійці Сил оборони продовжували ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку, завдаючи інтервентам втрат у живій силі та техніці.

А Тедеграм-канал «Донбас Оперативний» повідомив дуже обнадійливу новину: «Новопрокопівка. ЗСУ поступово витісняють орків та закріплюються в селі». Цей населений пункт поруч раніше звільненого Роботиного наші захисники штурмують вже більше місяця.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Украинские Грады провели успешные стрельбы с парома на Днепре: видео

22.06.2017 - 14:09
Минобороны Украины опубликовало кадры учений, на которых артиллеристы из десантной бригады отрабатывали стрельбу из «Градов» находящихся на паромной переправе. Ранее не только ВСУ, но и подразделения других стран подобное не ...

Видео с сажающей цветы Кэти взорвало Интернет

01.03.2018
Интернет такая штука, что никогда ...

Обрушение завода в Горловке: появилось видео

28.01.2019
Ранее «РЕАЛ» сообщал, что сегодня ...