ЗСУ захопили ворожу позицію, знищивши на ній всіх окупантів

Штурмова група Збройних сил України захопила опорний пункт російських окупантів, знищивши інтервентів, які на ній перебували. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Твіттер» повідомив «Оперативний ЗСУ»: «Воїни провели суперзачистку ворожих позицій».

Він оприлюднив відео, зняте безпілотним літальним апаратом, оператори якого коригували роботу наших піхотинців. Власне на ролику показано етап, коли загарбники заховались в бліндажі.

Наші бійці закинули в нього до десятка гранат, оскільки він був досить розгалуженим. Наприкінці відео видно, що через чисельні вибухи йому зовсім знесло земельний дах.

Подробиці, місце події і остаточні результати невідомі.

В свою чергу, пресслужба командування Військово-Морських Сил ЗСУ повідомила, що минулої доби його підлеглі знищили двох інтервентів, три бойові броньовані машини і склад з боєприпасами загарбників.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Трофеи, изъятые в Кривом Торце: фото, видео

14.03.2017 - 00:30
По итогам сегодняшней отработки ряда населенных пунктов на линии разграничения, в ходе которой в Кривом Торце были задержаны 43 человека, принимавших участие в блокаде, МВД продемонстрировало изъятое у них оружие. ...

Россияне высмеяли пропагандиста Соловьева, жмущего штангу: видео

19.11.2017
Подражая Владимиру Путину, некоторые публичные ...

Появилось видео, как Путин опрокинул стул Эрдогана

23.11.2017
Владимир Путин попал на передовицы, ...