ЗСУ захопили ворожий опорний пункт, взявши в полон окупантів

Бійці Сил спеціальних операцій Збройних сил України захопили опорний пункт російських окупантів на панівній висоті на одній з ділянок фронту, взявши в полон двох ворожих десантників (один з них – колишніій зек – на скриншоті курить цигарку, яку йому дав наш захисник).

Про це на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» та у своєму Телеграм-каналі повідомила пресслужба командування ССО ЗСУ, оприлюднивши відеосюжет, змонтований з кадрів, відзнятих екшн-камерами на шоломах бійців та безпілотними літальними апаратами, оператори яких коригували хід бою.

В коментарі вказується, що до цього захопити цю позицію Силам оборони не вдавалося кілька місяців. Однак цього разу бійці ССО змогли підійти впритул до опорника непоміченими завдяки роботі наших засобів радіоелектронної боротьби. Коли їх все-таки помітили і почали вести по ним артилерійський вогонь, було вже пізно.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Азовцы» пообещали освободить Донецк: видео

24.09.2017 - 15:20
Под Мариуполем бойцы полка «Азов» провели мероприятия в рамках Дня памяти погибших побратимов-азовцев. Выступая перед побратимами комполка Андрей Билецкий, сказал, что все мы должны помнить ради чего отданы жизни героев. ...

Дуров вывел на протест в Москве тысячи человек: видео

30.04.2018
Российская система, исключающая инакомыслие, начинает ...