ЗСУ захопили в полон велику групу окупантів
Але частину з них вбила російська артилерія
Бійці 33-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України на Курахівському напрямку взяли в полон сімох російських окупантів. Однак довести їх усіх на свої позиції не змогли – частину знищила ворожа артилерія.
Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» та у своєму Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами.
Видно, як іросійські фашисти здаються в полон, і як їх ведуть по дорозі наші захисники. Потім поруч з цією колоною вибухають кілька снарядів, один дуже близько. Скільки саме інтервентів при цьому загинули, і чи постраждали при цьому українські бійці, невідомо.
Ця штурмова група загарбників змогла висадитися в посадці і спробувала закріпитися в ній. Але після масованої атаки дронами-бомбардувальників вцілілі окупанти вирішили здатися в полон…
Відео можна подивитися тут.
Подпишитесь на новости
























