ЗСУ захопили в полон велику групу окупантів

Але частину з них вбила російська артилерія

Бійці 33-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України на Курахівському напрямку взяли в полон сімох російських окупантів. Однак довести їх усіх на свої позиції не змогли – частину знищила ворожа артилерія.

Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» та у своєму Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами.

Видно, як іросійські фашисти здаються в полон, і як їх ведуть по дорозі наші захисники. Потім поруч з цією колоною вибухають кілька снарядів, один дуже близько. Скільки саме інтервентів при цьому загинули, і чи постраждали при цьому українські бійці, невідомо.

Ця штурмова група загарбників змогла висадитися в посадці і спробувала закріпитися в ній. Але після масованої атаки дронами-бомбардувальників вцілілі окупанти вирішили здатися в полон…

Відео можна подивитися тут.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Украине нашли иранца, который трое суток просидел в холодильнике: видео

18.01.2017 - 21:22
Около трех суток вместе с овощами в холодильной камере рефрижератора провел молодой иранец, который хотел нелегально пробраться в Германию. Его «убежище» вскрыли на таможенном посту «Черновцы» украинские таможенники. Мужчину собираются ...

Милевский феерично «запорол» пенальти (видео)

25.05.2016
За тур до завершения чемпионата ...