ЗСУ захопили в полон трьох російських окупантів

Бійці Збройних сил України минулої доби взяли в полон трьох російських окупантів на Таврійському напрямку (Запорізька область і південна частина Донецької). Ще 386 загарбників були ліквідовані та поранені.

Про це в зведенні, оприлюдненому у своєму Телеграм-каналі, повідомив командувач перативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Олександр Тарнавський.

Також він розповів, що наші захисники шостого березня на цій ділянці фронту знищили три танки, десять бойових броньованих машин, дев’ятнадцять артилерійських систем, сімнадцять автомобілів, три одиниці спеціальної техніки, три склади боєприпасів, протитанкові ракетний комплекс і гранатомет інтервентів.

Паралельно було нейтралізовано або знищено 312 ворожих безпілотних літальних апаратів різних типів.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Сеть выложили видео с наездом Жириновского на Путина

03.02.2019 - 14:23
В Ютуб 31 января пользователь «Три извилины» опубликовал видео с выступления на российском федеральном канале лидера ЛДПР Владимира Жириновского. Это был 2012 год, накануне выборов президента РФ, когда Путин заходил ...