ЗСУ захопили в полон підрозділ «вагнерівців»

Бійці 93-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України Холодний Яр під Бахмутом сьогодні захопили в полон шістьох бойовиків російської приватної військової компанії Вагнера. Про це повідомив фронтовий волонтер і блогер Роман Донік, який опікується підрозділом. 

Загалом складається враження, що після варварської публічної страти садистами з ЧВК Вагнера свого полоненого поплічника Євгена Нужина, якому кувалдою розбили голову, решта «вагнерівців» почала здаватися в полон ще більш охоче.

Не зовсім зрозуміло, що тепер робитиме з ними Україна. 

Тим часом, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» вказує, що ЗСУ на Бахмутському напрямку полонили десять «вагнерівців» (там воює не лише 93 бригада). Російські окупанти безперервно атакують і несуть важкі втрати: «Вздовж всієї лінії фронта дуже багато трупів русні, які останнім часом навіть ніхто не намагається забирати».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

Усик написал стих об Украине: видео

02.08.2018 - 20:29
Ай-да Саша Усик! Молодчина! За 50 секунд утер нос всем, кто пытался упрекнуть его в отсутствии патриотизма. А заодно и ответил тем деятелям в России, которые стали говорить о готовности ...

Большое судно врезалось в мост в Китае: видео

02.04.2017
Грузовое судно, перевозившее около тысячи ...

Вакарчук представил новую песню: видео

30.03.2018
Несмотря на концертную паузу, самая ...