ЗСУ захопили в полон окупантів на кордоні Дніпропетровщини
На стикові Покровського і Новопавлівського напрямків бійці Сил оборони взяли в полон двох російських окупантів. Про це з посиланням на наших захисників на своїй сторінці в соціальній мережі «Х» повідомив проукраїнський блогер «Пан Пачковский».
Він оприлюднив відповідне відео, відзняте українськими бійцями в одному з лісових масивів (чи великій лісосмузі). Інтервенти стоять на прапорі РФ, а за їх спинами висить прапор України.
Один з полонених (той, що вище) ламаною українською розповів, що вони єдині вцілілі з ворожої штурмової групи, яка прорвалася в село Ялта на Донеччині (біля Дніпропетровської області).
Начебто командування 139-го штурмового батальйону РФ про них забуло. Взяли їх в полон військовослужбовці 37-ої бригади Збройних сил України. Даний полонений начебто хоче прийняти українське громадянство (на кой він нам потрібен — загадка).
Двоим русским удалось выжить во время проникновения на Днепропетровщину. pic.twitter.com/LyGmIRWJpR
— Пан Пачковский (@Q0MT6pFmbVqynsM) July 2, 2025
Подпишитесь на новости
























