ЗСУ захопили в полон окупантів на Дніпропетровщині

Бійці Збройних сил України взяли в полон групу штурмовиків російських окупантів на Олександрівському (раніше Новопавлівському) напрямку (південно-східна околиця Дніпропетровської області).

Про це з посиланням на наших захисників, повідомив військовий новинний Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», оприлюднивши відповідний відеоролик з наступним коментарем:

«Новопавлівський напрямок. Наші підрозділи вдало відбивають штурми орків. Вдало тримаємо позиції та поповнили ряди полонених, чекаємо на нові інтерв’ю».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Китае образовалась пробка планетарного масштаба (видео)

10.10.2015 - 13:06
Если вы искренне полагаете, что пара часов простоя по дороге на дачу или в вечерние часы по будням – событие катастрофическое и способное лишить душевного равновесия, то видеоролик из Китая ...