ЗСУ захопили в полон окупантів на Дніпропетровщині
Бійці Збройних сил України взяли в полон групу штурмовиків російських окупантів на Олександрівському (раніше Новопавлівському) напрямку (південно-східна околиця Дніпропетровської області).
Про це з посиланням на наших захисників, повідомив військовий новинний Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», оприлюднивши відповідний відеоролик з наступним коментарем:
«Новопавлівський напрямок. Наші підрозділи вдало відбивають штурми орків. Вдало тримаємо позиції та поповнили ряди полонених, чекаємо на нові інтерв’ю».

Подпишитесь на новости
























