ЗСУ захопили в полон окупанта з Москви

В одному з сіл Луганської області бійці Збройних сил України взяли в полон пораненого (неходячого) російського окупанта, який заховався під ліжком в сільській хаті. Наші захисники його погодували й дали запалити цигарку.

Дивись відео з Телеграм-каналу «Луганщина оперативна».

Цей випадок цікавий не тільки тим, що незрозуміло, на що сподівався заховавшийся загарбник, а також однозначним свідченням того, що ЗСУ звільнили якийсь населений пункт. Відступаючи, загарбники, як змогли, попіклувалися про свого Мішу з Москви.

Тим часом директор інформаційно-консалтингової компанії «Defense Express» Сергій Згурець в ефірі телеканалу «Еспресо» розповів, що ЗСУ наступають на Сватове і Кремінну, а ворог їх відволікає атаками на Білогорівку:

«ЗСУ здійснюють наступальні дії. Ворог намагається сформувати резерви, а потім кидати їх на Білогорівку, аби відвернути нашу увагу від бойових дій поблизу Кремінної. Там зав’язується один з важливих вузлів протистояння на тактичному рівні. Просування до Кремінної й Сватового дозволяє нам з тактичних успіхів перейти в оперативні та стратегічні».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

  1. Гарик  |  21 ноября 2022 в 20:29

    может надо было так и оставить?))куда ж он денется с перебитыми ногами?а так,.сдох мишка.тогда ему крышка.

Video >>

Уайлдер «уничтожил» Стиверна и бросил дерзкий вызов Джошуа: видео

05.11.2017 - 14:01
Американский супертяж Деонтей Уайлдер в фантастическом поединке на ринге в Бруклине победил канадца Бермейна Стиверна. Чтобы судья остановил поединок понадобилось меньше одного раунда. Соперник чемпиона мира по версии WBC за ...