ЗСУ захопили в полон групу окупантів під Вовчанськом

Бійці Сил оборони сьогодні взяли в полон трьох російських окупантів на лінії фронту в прикордонних районах Харківської області.

Про це з посиланням на наших захисників, які воюють на цьому напрямку, повідомив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман).

У своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» о 13:01 він написав: «Полонені на Харківському напрямку — зараз стабільне явище. Сьогодні плюс три тільки у моїх знайомих».

Трохи раніше, о 12:07 він написав: «Сьогодні по оркам на Вовчанському напрямку дуже добре працюють наші вертушки (гвинтокрили) та «Гради» (реактивні системи залпового вогню), але резервів орки натягують багато».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Волгограде взорвалась жилая многоэтажка: фото, видео

16.05.2017 - 14:46
По предварительным данным, пострадали семь человек, а один погиб в результате взрыва природного газа в жилой многоэтажке российского Волгограда. Это второй подобный инцидент в городе-миллионнике за последние полтора года. Часть ...

Возле Луны пролетели три загадочных объекта: видео

29.04.2018
На относительно близком расстоянии от ...