ЗСУ захопили в полон групу окупантів на Запоріжжі

В нескореному звільненому минулого літа селі Роботине на Мелітопольському напрямку бійці Сил оборони знищили чергову штурмову групу російських окупантів. 

Так, блогер і військовослужбовець 5-ої бригади Збройних сил України у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» Станіслав Бунятов (Осман) об 11:58 написав: «Вчорашніх смертників, які зайшли в Роботине, мінусанули. Також на мінах підірвалась бойова машина піхоти орків, яка висунулась, щоб забрати їх».

А наш захисник, який веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?», о 12:37 повідомив: «Окупантам вдалося прорватися на околиці Роботиного, Запорізький напрямок. Триває бій».

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» о 13:54 оприлюднив відео знищення чергових інтервентів в Роботиному та прокоментував ситуацію в цілому:

«Противник продовжує наступати на село з метою зрізати Роботинський виступ. Кидає постійно піхоту та техніку на позиції українських військових, але без великих успіхів. Після чергового штурму, група піхоти кацапів знову зайшла в Роботине, але Сили Оборони їх виявили і вже ліквідовують та беруть в полон. Бої тривають».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

04.08.2018 - 13:25
Когда обсуждают пенсионную реформу совсем не слышно голосов феминисток с требованием уровнять пенсионный возраст мужчин и женщин. — Какой из языков самый сложный для изучения: китайский или иврит? — Украинский, ...

Хоккеист-виртуоз

21.11.2015
Мы уже публиковали видео невероятных ...