ЗСУ захопили в полон групу окупантів на Харківщині

Бійці восьмого полку спеціального призначення Збройних сил України імені князя Ізяслава Мстиславича в результаті успішного штурму позицій російських окупантів в лісі у прикордонні на півночі Харківської області (район Вовчанська) ліквідували одинадцять інтервентів, ще трьох взяли в полон.

Про це на своїх сторінках в соціальній мережі «Фейсбук» повідомили пресслужби підрозділу та командування Сил спеціальних операцій ЗСУ, оприлюднивши відповідне відео.

Ролик не для слабкодухих змонтовано переважно з кадрів, відзнятих екшн-камерами на шоломах наших захисників під час ближнього бою. Видно моменти ліквідації, взяття в полон і подальшої ліквідації тих, хто відмовився здаватися.

Наприкінці відео троє полонених з розмитими обличчями по черзі дають «інтерв’ю». Один з них очевидно є людиною з дуже слабким інтелектом або сильною контузією. Інші розповіли, що від двох їх батальйонів в цьому лісі лишилося живими чоловік тридцять, однак вони чекали на підмогу…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как красиво и просто раскрасить чашку (видео)

13.11.2015 - 14:44
Сделать или украсить что-то своими руками — всегда весело и интересно. Сегодня мы покажем тебе креативный, но тем не менее невероятно простой способ покрасить кружку. Лучше всего для этой цели подойдет ...

ВСУ уничтожили четверых оккупантов: новое видео

04.03.2019
Волонтерский фонд «Повернись живим» показал ...

В Японии после запуска рухнула ракета: опубликовано видео

30.06.2018
Неудачей завершился запуск ракеты в ...