ЗСУ захопили опорні пункти окупантів в Новопрокопівці

Бійці Сил оборони після п’яти днів важких боїв захопили дуже серйозний опорний пункт російських загарбників на схід від окупованого села Новопрокопівка (південніше нещодавно звільненого Роботиного на Мелітопольському напрямку).

Про це сьогодні у своєму Телеграм-каналі повідомила пресслужба 46-ої окремої аеромобільної бригади Збройних сил України: «Триває закріплення на схід від населеного пункту». Сама ж подія сталася вчора.

Прорватися в Новопрокопівку напряму з Роботиного (з півночі на південь) нашим захисникам поки що не вдається: «Північний фланг між Роботиним і Новопрокопівкою русня укріпила і перекинула туди резерви – ЗСУ змушені працювати на «незручному» напрямку на схід і північний схід».

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» показав зроблену безпілотним літальним апаратом фотографію опорного пункту і стверджує, що це інша позиція:

«Саме цей укріпрайон кацапів на півночі Новопрокопівки та південніше Роботиного ЗСУ нарешті захопили. Подивіться, які укріплення набудували орки. Прямо зараз ЗСУ гонять кацапню вздовж траси T-04-08 (іде з півночі на південь). Рашисти відступають до південного краю села Новопрокопівка. Там ще одна система оборонних укріплень».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео, как Порошенко встречает освобожденных из плена

27.12.2017 - 22:07
Президент Петр Порошенко в Краматорске встретил освобожденных сегодня в рамках обмена 73-х находившихся в плену украинцев. Президент, который приложил максимум усилий для достижения этой цели, приветствовал освобожденных в военной форме. ...

Пьяные дорожники нанесли на асфальт разметку (видео)

14.10.2015
Дорожная разметка, в идеале, должна ...

На журналистов 1+1 напали у дома министра: видео

24.04.2018
На журналистов, которые в 30 ...