ЗСУ захопили опорні пункти окупантів між Роботиним і Вербовим

Поблизу окупованого міста Мелітополь Запорізької області російські окупанти здійснюють майже безперервну кремацію своїх ліквідованих військовослужбовців, яких доставляють вантажівками.

Оскільки спалення відбувається на відкритих ділянках, місцеві мешканці скаржаться на сильний сморід. Про це в своєму Телеграм-каналі повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» розповів про вірогідне місце, звідки загарбники звозять «двохсотих» до Мелітополя:

«На Оріхівському відтинку Запорізького напрямку ЗСУ вибили кацапню з декількох опорних пунктів між селами Роботине та Вербове. Важкі бої йдуть по всій лінії фронту…».

Також «Донбас Оперативний» процитував повідомлення одного з бійців четвертого батальйону 46-ої окремої аеромобільної бригади Збройних сил України, яка воює на цій ділянці фронту:

«Ми рухаємося вперед, а це головне. Може не такими темпами як хотілося б багатьом, але рухаємося… Загалом, біля Роботино ЗСУ намацали стики і слабкі місця в окупантів і тиснуть їх. Розуміє це і противник, і панікує. Тому його артилерія та авіація працює практично без зупинки. Ми, це ні для кого не секрет, працюємо практично без авіаційної підтримки… Наша артилерія — боги. Працюємо».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Новая украинская противотанковая ракета прошла успешные испытания: видео

11.03.2017 - 03:04
В Сети появилось видео испытаний украинских противотанковых ракет, которые способны поразить цель на расстоянии 5 км. Соответствующую видеозапись опубликовало конструкторское бюро Луч на своей странице в Facebook. Испытания прошли успешно ...

На Донбассе с воздуха уничтожили позиции российских оккупантов: видео

16.08.2018
Командир Украинской Добровольческой армии Дмитрий ...