ЗСУ захопили два російські танки і дві САУ

Сили оборони захопили солідні трофеї десь в Луганській області (Сватівський і Кремінський напрямки): два танки, дві самохідні артилерійські установки і автомобіль на дорозі. Про це повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний», оприлюднивши відповідне відео, зняте нашими воїнами з землі.

Якщо цей ролик справді свіжий, а ми раніше його не бачили, то виникає питання: як саме ми отримали такі трофеї? Не схоже на те, щоб ця техніка була випадково тільки зараз знайдена на раніше звільненій території. Значить, ми просунулися вперед?

Сьогодні в ранковому звіті спікер Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун розповів, що «на Куп’янському (Сватівському) та Лиманському (Кремінському) напрямках противник веде оборону». Там же «російські війська будують лінії оборони, щоб не допустити просування ЗСУ». Це все не заперечує наступ ЗСУ.

А «Донбас Оперативний» впевнений в ньому: «Наступ ЗСУ триває. ЗСУ впритул підійшли до населеного пункту Голікова. Бої йдуть уздовж траси Р-66 між Площанкою та Червонопопівкою».

Дивись мапу від «deepstatemap.live», на якій ми стрілочками символічно позначили можливі напрямки атак ЗСУ.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

NASA сделало панорамное видео Марса

04.02.2018 - 11:55
Марсоход Curiosity воспользовался отличной погодой на Красной планете, чтобы сделать серию снимков поверхности, и в итоге они сложились панорамой. Такого результата удалось добиться в начале зимы. На фотографиях запечатлены объекты, ...

Собачка учит младенца ползать (видео)

08.04.2016
На этом видео собачка пытается ...

В Харькове мажор устроил стрельбу с балкона: видео

26.10.2017
За демонстрацию стрельбы из оружия ...

ДНР нанесен урон в технике и живой силе: видео

30.05.2018
Пресс-центр Объединенных сил в утренней ...