ЗСУ загнали окупантів в канал, де вони втопилися

Війна неодмінно стирає будь-який жаль до фашистських окупантів, які відверто погрожують геноцидом українців і знищенням всього українського. Але це відео пробуджує жаль навіть до ворога.

В якомусь зовсім не широкому, але в досить глибокому каналі по шию в воді ходять двоє інтервентів; здається, один підтримує й веде іншого, наче пораненого.

В цей час безпілотний літальний апарат, який і зняв цей ролик, скидає на них ВОГи (заряди автоматичних станкових чи підствольних гранатометів). Цікаво, що вони вибухають при контакті з водою.

Далі відео переривається, але продовжується вже з одним загарбником в тому самому каналі. Куди дівся другий, не ясно. Можливо, й втопився.

А той, що залишився, вірогідно, будучи серйозно пораненим, інтенсивно махав руками й ногами, доки не втопився. На відео видно, як його голова опустилася під воду, а згодом тіло перестало смикатися.

На відео покладена пісня Андрія Миколайчука «Піду втоплюся у річці глибокій».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Новые Peugeot и Citroen получат встроенные видеорегистраторы: видео

04.01.2017 - 18:53
Компания Garmin объявила о расширении сотрудничества с французским концерном PSA. В рамках нового соглашения некоторые из будущих моделей Peugeot и Citroen будут по умолчанию оснащаться системой видеонаблюдения Garmin Intelligent Driving ...

Франциско Руис умер после жесткого нокаута: видео

25.11.2017
Через пять дней после нокаута ...

ВСУ уничтожили опорный пункт с террористами: новое видео

20.02.2019
Новое боевое видео распространил офицер ...