ЗСУ зачистили від окупантів околиці міста Часів Яр

Бійці Сил оборони відбили атаки російських загарбників на прифронтове містечко Часів Яр (західніше окупованого Бахмута), знищивши їх штурмові групи, які прорвалися на околиці населеного пункту.

Про це о 8:33 повідомив наш захисник, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон»: «Відбили мінімум три штурми Часову Яру. Одиничні заходи на околиці і знищення російських груп було. Стоїмо, але їх авіація дошкуляє».

Блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України, яка теж воює на Бахмутському напрямку, Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» доповнив:

«Орки проводять активні спроби штурмових дій в напрямку Часів Яр та намагаються піджимати Іванівське. Ситуація залишається напруженою, відбиваємося».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Португалии сняли на видео огненный смерч

10.10.2017 - 13:01
В Португалии, которая в этом году страдает от масштабных лесных пожаров, люди сняли видео редчайшего природного явления. Речь об огненном смерче. Сняли вихреобразное пламя в городе Арганил, правда, дата, когда ...

Алла Пугачева и Максим Галкин обвенчались: видео

18.11.2017
Российский комик и телеведущий Максим ...