ЗСУ зачистили передові позиції окупантів біля Вовчанська

На Південно-Слобожанському напрямку військовослужбовці 23-го штурмового полку «Р.У.Г» 2-го корпусу «Хартія» національної гвардії України зачистили передові позиції російських загарбників в районі частково окупованого села Стариця Вовчанської міської громади Чугуївського району Харківської області.

Про це на своїх офіційних медіаресурсах більш лаконічно повідомила служба зв’язків з громадськістю полку «Р.У.Г», оприлюднивши відповідний нижченаведений відеофільм з наступним коментарем:

«Штурмові групи перетнули лінію бойового зіткнення та провели зачистку переднього краю оборони противника в глибину до ротного опорного пункту».

На ролику впадають в очі латиноамериканські добровольці (переважно колумбійці) в рядах штурмовиків полку «Р.У.Г», які діють поруч з українськими бійцями.

Деякі додаткові подробиці повідомив «Мілітарний» з посиланням на пресслужбу 2-го корпусу «Хартія». Для штурму командування залучило сили 10-ої, 11-ої та 12-ої рот полку «Р.У.Г», укомплектовані бійцями з Колумбії.

Під час операції застосували відволікаючий маневр, щоб дезорієнтувати ворога. Групи просувалися через лісові масиви лівого та правого флангів у районі села Стариця.

На лівому фланзі п’ятдесят бійців зачистили ротний опорний пункт противника. На правому фланзі діяли ще п’ятнадцять українських штурмовиків, які ліквідували понад 10 бліндажів та 12 росіян.

Разом з тим не зрозуміло, чи вдалося Силам оборони утримати зачищені позиції. Але з наступної цитати можна припустити, що таки так: «Російські війська неодноразово намагалися відновити контроль над втраченими позиціями. Для цього противник організовував штурмові дії у відповідь».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На отвесной скале открыли магазин для альпинистов: фото, видео

12.09.2017 - 12:14
Бывалые скалолазы заранее просчитывают не только маршрут восхождения, но и превратности природы, которые могут это восхождение осложнить. И в соответствии с этим подбирают снаряжение. Однако все предугадать невозможно. Застанет проливной ...

На Винничине начальник колонии угодил в ДТП: видео

14.07.2017
Вечером 13 июля неподалеку от ...