ЗСУ заблокували окупантів у Красногорівці

За минулий день бійці Сил оборони ліквідували близько тридцяти (великий взвод) російських загарбників в районі частково окупованого, але нескореного містечка Красногорівка західніше Донецька.

При цьому штурмовики противника, які прорвалися на територію вогнетривкого (цегельного) заводу (на мапі позначений червоним квадратиком), заблоковані там бійцями 59-ої окремої мотопіхотної бригади Збройних сил України імені Якова Гандзюка. Інтервенти начебто не отримують поповнення боєприпасів.

Принаймні про це заявив речник оперативно-стратегічного угрупування Хортиця Назар Волошин, однак, зізнаємося, повірити у це складно.

Принаймні, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» не фіксує оточення окупантів на вогнетривкому заводі. До того ж, без поповнення боєприпасів інтервенти були б швидко знищені.

Також не зрозумілі слова Назара Волошина на кшталт: «Наші захисники повністю тримають під вогневим контролем і Красногорівку, і околиці населеного пункту».

І хоча він визнає перебування ворога на вогнетривкому заводі, він ніяк не прокоментував нещодавній прорив агресора у північно-східну частину Красногорівки, що може призвести до оточення наших захисників у місті.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Аккуратных водителей в ОАЭ награждают машинками из золота: видео

12.05.2017 - 13:11
Двух самых аккуратных водителей полиция Дубая наградила игрушечными машинками из чистого золота. Об этом сообщил сайт ведомства. В стране действует система поощрений за аккуратное вождение. Так называемые «белые баллы» начисляются ...

Винничанин снял на видео работу домушников в многоэтажке в микрорайоне «Подолье»

24.02.2019
Благодаря камерам видеонаблюдения винничанин Олег ...

Появилось видео уничтоженного КамАЗа террористов ДНР

02.07.2018
Главари ДНР в стремлении представить ...