ЗСУ з трофейного танку знищили взвод окупантів під Бахмутом

Танк тридцятої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені князя Костянтина Острозького розбив велику штурмову групу (мінімум взвод) російських окупантів, які просувалися чи то у широкій лісосмузі, чи то у невеликому гаю на Донеччині.

Про це повідомив Телеграм-канал «UKRAINIAN MILITANT», оприлюднивши відповідне відео, зняте безпілотним літальним апаратом: «Результати роботи — багато дохлої русні».

Танк швидко під’їхав до насаджень по польовій дорозі та почав вести частий вогонь з гармати по деревам. Багато інтервентів загинули, інші втекли. Після цього танк теж швиденько поїхав назад, доки по ньому не прилетіла «отвєтка».

В свою чергу, блогер і український патріот з окупованого Донецька «Necro Mancer» повідомив точне місце подій: Парасковіївка північніше Бахмута. А також привів свідчення рашиста «Grim John», який стверджує, що це російський танк «Т-80УК» кантемирівської бригади, який українські військові затрофеїли в Сумській області минулої весни.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Израиль в огне – ситуация усугубляется: видео

24.11.2016 - 22:34
В Израиле бушуют пожары. В целом ряде городов объявлено чрезвычайное положение. В Хайфе эвакуированы уже 60 тысяч человек. Первый очаг пожара возник в городе в районе моста Паз рядом с ...

Усик красиво нокаутировал Хука: видео

10.09.2017
Как и прогнозировалось, поединок в рамках ...

В Запорожье подрались женщины-копы: видео

13.12.2016
Женщину-копа, которая в помещении ГУНП ...