ЗСУ з боєм відкинули окупантів під Бахмутом

Бійці ДПСУ і ЗСУ розбили взвод окупантів і зайняли їх позиції

На Бахмутському напрямку бійці державної прикордонної служби та Збройних сил України відбили ворожу атаку, після чого просунулися вперед «на плечах» відступаючих російських окупантів. Про це повідомив офіційний сайт ДПСУ.

Агресор розпочав черговий штурм з артилерійської підготовки. Її прикордонники перечекали в укриттях, після чого зустріли стрілецьким вогнем ворожу піхоту. Коли вона почала відступати, наші воїни влаштували переслідування загарбників:

«Стрімкою атакою наші бійці… зайняли їх позиції, а противник продовжив відхід у глибину… Наразі Сили оборони просунулися на 300 метрів та закріплюються на нових позиціях».

При цьому, у ході бою дев’ять інтервентів було знищено, ще близько двадцяти поранено.

В свою чергу, боєць ЗСУ, який воює під Бахмутом і веде телеграм-канал «Передович0к», в традиційному щоденному звіті, зокрема, теж написав: «Штурмова група кацапів на околицях Бахмуту була розбита без шансів».

Але при цьому ворог продовжує тиснути на Кліщіївку, Соледар і Опитне, хоча й несе колосальні втрати.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео массовой драки ультрас «Динамо» с одесситами

06.11.2017 - 11:09
В полицию после драки доставлено 79 человек После того, как группировка киевских ультрас «Родичі» в начале августа прекратили перемирие, она периодически устраивает потасовки с фанатами других клубов, близких к блоку ...