ЗСУ взяли в полон зечку-окупантку

На Покровському (раніше Авдіївському) напрямку в районі нескореного прифронтового села Яснобродівка, східна частина якого перебуває в сірій зоні, бійці Сил оборони знищили штурмове відділення російських окупанток, які атакували наші позиції.

Принаймні про це о 12:55 у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив блогер і військовослужбовець 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман):

«В напрямку Яснобродівки наші позиції штурмувало відділення зеків-жінок. Були знищені».

Але вже о 13:22 бійці 25-ої окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ у своєму Телеграм-каналі фактично заперечили цю інформацію.

Хоча потім вони оприлюднили фотографію полоненої інтервентки, втім вона була зроблена задовго до того, як фронт підійшов до Яснобродівки… У бригаді уточнили, що серед окупантів була лише одна жінка.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Новой Зеландии парень нашел неизвестных науке существ: видео

06.02.2019 - 17:44
Видео и фото неких существ, которые опубликовал житель крупнейшего новозеландского города Окленд в соцсети, вызвали бурные споры. Существует ряд версий. Одни считают, что это новый вид живых организмов, вторые полагают, ...

ВСУ уничтожили позиции «ДНР» под Горловкой: видео

09.09.2019
Очередное видео из цикла «шмаки ...