ЗСУ взяли в полон велику кількість російських окупантів

По проханню Збройних сил України відомий блогер, активіст і фронтовий волонтер Володимир Золкін на своєму Ютуб-каналі оприлюднив відео з сотнями полонених російських окупантів.

Всього показано три локації – в кожній в підвальних приміщеннях кілька десятків загарбників. Всі вони потрапили в полон за останні два тижні. Значна частина з них скористалася спеціальною програмою для інтервентів «Хочу жить».

Необхідність такого ролика викликана тим, що командування агресора робить вигляд, що воно не втрачає особовий склад через взяття в полон, інакше довелося б визнати успішність контрнаступу Збройних сил України.

Оскільки Київ зацікавлений в якнайбільш швидкому звільненні наших полонених, таким чином, ми намагаємося надавити на Москву через суспільний розголос: російські полонені просять Кремль обміняти їх.

Однак є сумніви в тому, що багатьох пересічних росіян справді цікавить доля їх родичів і земляків, особливо полонених. Ще більш сумнівним є те, що Кремль прислухається до суспільних настроїв.

Блогер «Necro Mancer» зробив монтаж відео Володимира Золкіна, скоротивши його раз в п’ятнадцять, залишивши самі цікаві кадри – власне полонених.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Одессе масштабный пожар в кафе ВДВ: видео

01.05.2018 - 19:05
В Одессе в парке Горького масштабный пожар — пылает кафе ВДВ. Огонь охватил площадь в 300 квадратных метров. На месте работают пожарные — парк обесточили, чтобы не было коротких замыканий ...

В США с беспилотника сделали видео замерзшего Атлантического океана

08.01.2018
Житель Массачусетса Райан Кэнди опубликовал ...

Виртуозная игра на гитаре нетрадиционным способом

21.10.2015
Виртуозная игра на гитаре нетрадиционным ...