ЗСУ взяли в полон п’ятьох російських окупантів

Бійці 65-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України взяли в полон п’ятьох російських окупантів. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Х» (колишній «Твіттер») повідомив блогер Сергій Нещадим.

Він оприлюднив відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами, оператори яких не тільки коригували хід бою, але й прийняли в ньому безпосередню участь.

Група загарбників укривалася в підвалі ущент зруйнованої хати. З нього вискочив інтервент, який вів інтенсивний вогонь з автомату по нашим бійцям, які в кадр не потрапили, доки після кількох вибухів не впав і не перестав рухатися.

Після цього з підвалу вийшли ще кілька загарбників, стріляючи в усі сторони з автоматів. Але після вибуху вони знову сховалися в погребі. Тоді FPV-дрон скинув у підвал якусь вибухівку.

І вже потім з підвалу вилізли п’ятеро окупантів, які здалися в полон нашим бійцям. Спочатку вони лежали на землі (дивись скриншот), а потім їх повели в наш тил.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео, как Марина Порошенко качает бицепс и делает разводку с гантелями для мышц груди

15.05.2017 - 16:54
С сегодняшнего дня на телеканале «Украина» начинает выходить передача «в ритме спорта с Мариной Порошенко». Супруга президента декларирует две цели этого своего проекта — популяризировать здоровый образ жизни в стране, ...

Месси творит чудеса с мячом: видео

31.12.2017
Официальный YouTube-канал Барселоны выложил видео, ...

Факт кнопкодавства «слуги народа» попал на видео

11.09.2019
В президентской фракции в Раде ...

Террористы «ДНР» показали видео своих горящих позиций

17.02.2019
Когда офицер Вооруженных сил Украины ...