ЗСУ взяли в полон окупантів в Селидовому

Бійці Сил оборони взяли в полон російських загарбників в частково окупованому місті Селидове Покровського району Донецької області, в якому зараз тривають важкі вуличні бої.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» у двох повідомленнях розповів блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов  (Осман):

«В Селидове орки заходять цілими взводами. Знайомі екіпажі ФПВ кажуть, що роблять по 100+ вильотів за день суто по піхоті ворога, але все одно не справляються з такими потоком. Ворог плідно просочується та проводить розосередження по будинках і підвалах.

Полонені, яких встигли допитати, сказали, що заїхали свіжі резерви, яких відправили захоплювати те, що по доповідях «вже захоплено», тому найближчими днями тиск буде зберігати тенденцію.

Ворожа піхота хаотично пересувається по більшій частині Селидового, наша техніка проривається крізь стрілецький вогонь ворога. Ситуація важка».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Цивилизации горняков Донбасса более 4 тысяч лет, – «власти» ЛНР

30.08.2017 - 20:11
В Луганске считают, что цивилизация горняков Донбасса была и развивалась уже более четырех тысяч лет назад. Озвучил эту версию Владимир Дегтяренко, который имеет титул Председателя Народного совета ЛНР. В оригинальном ...

Сняли клип на рок-версию рождественской песни «Щедрик» (видео)

29.12.2015
Музыкант из Харькова, прославившийся исполнением ...