ЗСУ взяли в полон окупантів в Селидовому

Бійці Сил оборони взяли в полон російських загарбників в частково окупованому місті Селидове Покровського району Донецької області, в якому зараз тривають важкі вуличні бої.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» у двох повідомленнях розповів блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов  (Осман):

«В Селидове орки заходять цілими взводами. Знайомі екіпажі ФПВ кажуть, що роблять по 100+ вильотів за день суто по піхоті ворога, але все одно не справляються з такими потоком. Ворог плідно просочується та проводить розосередження по будинках і підвалах.

Полонені, яких встигли допитати, сказали, що заїхали свіжі резерви, яких відправили захоплювати те, що по доповідях «вже захоплено», тому найближчими днями тиск буде зберігати тенденцію.

Ворожа піхота хаотично пересувається по більшій частині Селидового, наша техніка проривається крізь стрілецький вогонь ворога. Ситуація важка».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Чем воюют силы АТО

27.08.2016 - 18:52
Военные рассказали об украинском оружии и новой парадной форме Военные журналисты в одном из видеосюжетов цикла «Техніка війни» поведали о проблемах, с которыми столкнулись разработчики новой парадной военной формы и ...

Украина провела испытания нового танкового модуля «Дуплет»: видео

01.05.2018
В Украине усовершенствованный боевой модуль ...