ЗСУ взяли в полон офіцера ЗС РФ

Бійці 53-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені князя Володимира Мономаха захопили в полон під Вугледаром (південна ділянка фронту в Донецькій області) майора російських окупантів з позивним Каскад.

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив військовий оглядач Роман Бочкала, оприлюднивши нижче представлене відео. Він стверджує, що ворога полонив наш розвідник з позивним Раміз. 

На ролику Раміз ставить майору з зв’язаними руками і закритими очима питання, що б він хотів побажати іншим загарбникам? Каскад відповідає, що потрібно воювати з гідністю, а не творити такі злочини, як в Бучі. А тим, хто їх робить, бажає горіти в пеклі.

Тобто цей російський фашист не вбачає в тому, що Росія і він сам творять злочини… Не розуміє, що сам факт вторгнення в чужу країну робить його країну злочинною… За його логікою достатньо не творити різні, як в Бучі. До речі, цією фразою він визнає геноцид в Бучі (який Кремль заперечує).

Фактично, цей російський майор такий «патріотичний» тільки тому, що знає — українці не будуть його катувати і вбивати, як це роблять з нашими полоненими його співвітчизники.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Роман Головащенко завоевал пояс Интерконтинентального чемпиона по версии IBO: видео

07.05.2017 - 14:29
Винничанин Роман Головащенко 6 мая в поединке за звание Интерконтинентального чемпиона по версии  IBO победил 40-летнего немецкого боксера Каи Курзаву. Бой завершился во втором раунде технической победой украинца. Как указывается ...

Во Львове снесли Монумент славы: опубликовано видео

03.03.2019
После достаточно длительных попыток во ...

Дворник изыскано подшутил над прохожими (видео)

15.12.2015
Выпавший снег и творческий склад ...