ЗСУ взяли в полон одразу чотирьох російських військових

Бійці Збройних сил України взяли в полон чотирьох російських окупантів, які на мотоциклах штурмували нескорене село Спірне на північному фасі Бахмутського напрямку, про шо повідомлялося раніше з посиланням на Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?».

І ось наші захисники, які його ведуть, оприлюднили фотографію тих самих полонених щасливих байкерів – вони стоять в ряд спинами до стіни сільської хати з незв’язаними руками і відкритими, але розмитими обличчями.

У свою чергу, блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» пояснив, що до ворожих байкерів треба ставитися серйозно через їх високу швидкість:

«На Бахмутському напрямку орки, як у фільмах, на мотоциклах катаються. Або десь у людей по окупованих територіях віджимають, або Китай їм штовхає. FPV-дроном-камікадзе тяжко вразити: час запуску та підльоту більший, ніж час їх пересування, але іноді нам щастить, і вони гарно розлітаються».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео обстрела из танка девятиэтажного дома в Авдеевке

11.03.2017 - 21:24
Появилось видео обстрела из танка девятиэтажного жилого дома в Авдеевке. Напомним, ранее мы сообщали со ссылкой на местных жителей, что террористы с обеда ведут обстрелы города и промзоны из танков ...

Злидні. Чудесный украинский мультфильм

08.12.2015
Злидні. Чудесный украинский мультфильм Украинская ...

Экскаваторщик виртуоз

08.11.2015
Дело мастера боится. И не ...