ЗСУ взяли в полон мера російського міста

Громадянин РФ Олексій Віталійович Третьяков 1975 року народження був обраний мером міста Чайковський Пермського краю в 2014 році та обіймав цю посаду до 2019 року. До цього був депутатом міської думи.

Сьомого вересня цього року він в якості добровольця уклав контракт з міністерством оборони фашистської РФ – був зарахований в 78-ий полк 42-ої мотострілкової дивізії. Через тиждень підготовки потрапив на війну в Кліщіївку південніше Бахмута, дей був взятий в полон.

Про це у своїх медіаресурсах повідомила пресслужба командування Державної прикордонної служби України, оприлюднивши відповідне відео з Третьяковим. Видно, що чоловік освічений і «легкий на язик».

Виникає питання, чи міг колишній мер міста бути настільки зазомбованим? Судячи з усього, так. Адже каже, що він щиро прийшов воювати в Україну з військами НАТО, яких зрештою тут не знайшов.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Во Львове блогера Павла Хомива забросали помидорами: видео

08.08.2018 - 20:44
Если не помогает зеленка, в ход идут помидоры. Во Львове этими плодами забросали антиукраинского блогера Павла Хомива. Мужчина подвергся нападению у здания суда. Акция против Хомива была максимально публичной. Записывалось ...

Российские военные потеряли танк Т-72: видео

13.04.2018
В Хабаровском крае России на ...

В России горит авиационный завод: видео

26.04.2018
В России на крупном заводе ...