ЗСУ взяли в полон іноземних найманців РФ

Військовослужбовці Збройних сил України дедалі частіше беруть в полон штурмовиків російських окупантів з числа іноземних найманців, якими Кремль охоче компенсує дефіцит «гарматного м’яса».

Про це у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» з посиланням на бойових побратимів розповів блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс:

«На багатьох напрямках зараз активно збільшується кількість полонених, яких беруть наші підрозділи, а саме, найманців з інших країн, таких як Колумбія та країни Африки.

Вони для них знаходять місце лише в штурмових підрозділах, де цих «олівчиків» дуже швидко зітруть, адже на щось більше від них не розраховують.

Такі категорії, як колишні засуджені, найманці з інших держав та взагалі безхатьки — активно заповнюють цю нішу, а більш розумні Івани просто ними керують або займають більш пристойні посади».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Камерун выиграл у Египта и стал пятикратным чемпионом Африки: видео

06.02.2017 - 00:37
В Габоне завершился чемпионат Африки по футболу. Чемпионом в пятый раз в своей истории стала сборная Камеруна. В финале они, проигрывая по ходу встречи, обыграли семикратных обладателей Кубок африканских наций ...

Уайлдер на кураже эффектно нокаутировал Ортиса в чемпионском бою: видео

04.03.2018
Преемник Кличко, нокаутировав кубинца Ортиса, ...