ЗСУ взяли в полон групу загарбників на Харківщині

Бійці Збройних сил України взяли в полон щонайменше чотирьох російських окупантів, які вдерлися у двоповерховий приватний будинок у селищі Глибоке на північному прикордонні Харківської області і відстрілювалися звідти від наших бійців.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі «Х» повідомив військовий блогер Сергій Нещадим, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих контрольним безпілотним літальним апаратом.

Наші захисники підійшли до будинку впритул і обережно вели перестрілку з інтервентами. Так тривало доти, доки в одну з кімнат на другому поверсі не влетів дрон-камікадзе. Після його вибуху загарбники вирішили здатися.

З будівлі по черзі вийшли щонайменше четверо інтервентів. Саме стільки лягли на землю обличчями до низу, а українські бійці розпочали їх обшук…



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Новые Peugeot и Citroen получат встроенные видеорегистраторы: видео

04.01.2017 - 18:53
Компания Garmin объявила о расширении сотрудничества с французским концерном PSA. В рамках нового соглашения некоторые из будущих моделей Peugeot и Citroen будут по умолчанию оснащаться системой видеонаблюдения Garmin Intelligent Driving ...