ЗСУ взяли в полон групу загарбників на Харківщині

Бійці Збройних сил України взяли в полон щонайменше чотирьох російських окупантів, які вдерлися у двоповерховий приватний будинок у селищі Глибоке на північному прикордонні Харківської області і відстрілювалися звідти від наших бійців.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі «Х» повідомив військовий блогер Сергій Нещадим, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих контрольним безпілотним літальним апаратом.

Наші захисники підійшли до будинку впритул і обережно вели перестрілку з інтервентами. Так тривало доти, доки в одну з кімнат на другому поверсі не влетів дрон-камікадзе. Після його вибуху загарбники вирішили здатися.

З будівлі по черзі вийшли щонайменше четверо інтервентів. Саме стільки лягли на землю обличчями до низу, а українські бійці розпочали їх обшук…


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Украина провела испытания нового танкового модуля «Дуплет»: видео

01.05.2018 - 16:26
В Украине усовершенствованный боевой модуль Дуплет, предназначенный для модернизации бронетехники, прошел успешные испытания. Об этом сегодня сообщил президент Петр Порошенко в своем Facebook. «Житомирский бронетанковый завод значительно повысил характеристики боевого ...

Туристы засняли на видео битву крокодила с двумя львами

16.05.2017
Как правило, в национальных парках ...

Кот демонстрирует сложные акробатические номера (видео)

10.05.2016
По части акробатики и гимнастических ...