ЗСУ взяли в полон групу російських окупантів

Бійці Збройних сил України взяли в полон російських загарбників з числа штурмовиків, які атакували наші позиції в районі нескореного містечка Часів Яр (західніше окупованого Бахмута) на Краматорському напрямку.

Про це без подробиць і точної кількості полонених повідомив наш захисник, який воює на цій ділянці фронту, і веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?».

Натомість він навів слова загарбників, які підтверджують, що командири використовують їх у якості гарматного «м’яса»:

«Нас посилають на забій. Байдуже, хто ти і з якого підрозділу – назад дороги нема. У разі відступу свої ж розстріляють одразу ж».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Опубликовано видео яростного ночного боя в зоне АТО

02.07.2016 - 15:58
Применив тяжелую артиллерию и танки, террористы с российскими военными попытались захватить позиции занятые украинскими военными. Произошло это, по данным ГУР Украины, на Славянском направлении. Это место еще называют «Светлодарская дуга». ...

Появилось видео лучших в мире новогодних салютов 2018

01.01.2018
Мир ярко и празднично встречает ...

Душ будущего обещает экономию до 80% воды

06.09.2015
На душ приходится большая часть потребления воды в нашем ...