ЗСУ взяли в полон групу російських окупантів

Бійці Сил оборони захопили в полон двох російських окупантів з першого батальйону 102-го мотострілецького полку (дислокується в селищі Персіановський Ростовської області) 150 дивізії (штаб в місті Новочеркаськ Ростовської області).

Про це повідомив Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», оприлюднивши відповідне відео, відзняте нашими захисниками, з лаконічним коментарем: «Айдар» слів на вітер не кидає!».

Очевидно, інтервентів взяли в полон бійці 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України, яка зараз воює на Бахмутському напрямку.

На ролику загарбники представилися і визнали силу «Айдара». Перший — Владислав Владиславович Малярович 2001 року народження зі станиці Новотиторівська Красндарського краю. Другий – уродженець Астрахані — назвав своє ім’я і прізвище нерозбірливо, але по батькові він Павлович.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ уничтожили позицию оккупантов: опубликовано видео

25.06.2018 - 15:42
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин обнародовал видео, снятое беспилотником, который параллельно корректировал огонь предположительно минометного расчета ВСУ по позициям террористов: «ВСУ красиво разносят в щепки очередную позицию сепаратистов… С беспилотника нашли, ...

Взрывы на военных складах в Калиновке сняли на видео с воздуха

27.09.2017
Из Калиновки успешно проводится эвакуация ...

Столяр выстрогал себе полнофункциональные автомобили (видео)

20.09.2015
Американский столяр и художник Айзек ...

У Вінниці Дорожній контроль конфліктує з патрульною поліцією

20.08.2016
Поліція і дорожний контроль з’ясовували ...