ЗСУ взяли в полон групу російських окупантів

Троє російських окупантів здалися в полон бійцям Збройних сил України минулої доби на Таврійському напрямку (включає у себе Мелітопольський, Запорізький, Бердянський, Вугледарський, Мар’їнський і Авдіївський напрями).

Про це у сьогоднішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого повідомив об’єднаний пресцентр Сил оборони Таврійського напрямку.

Також він вказав, що за добу знешкоджено 283 інтервенти – це у півтора, два рази менше, ніж у попередні дні. З чим пов’язане різке зниження ворожих втрат, не вказується. Сподіваємося, зі зменшенням активності загарбників, а не з якимось нашими проблемами.

Але, швидше за все, просто погана погода не дозволяла безпілотним літальним апаратам підтверджувати втрати ворога.

Кількість ліквідованих і поранених інтервентів не вказана, але зазвичай число вбитих у три з половиною рази менше, ніж «трьохсотих».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось видео испытаний новых ударных наземных и воздушных беспилотников

09.12.2016 - 16:36
Секретарь СНБО Александр Турчинов «отчитался» об испытаниях БММТ «Фантом». По его словам, этот беспилотный многофункциональный минибронетранспортер показал себя с лучшей стороны. Также отлично при испытании зарекомендовал себя беспилотный боевой модуль ...

Что сгорело в небе над Львовом (видео)

25.01.2016
Над Львовом было заметно падение ...