ЗСУ взяли в полон групу російських окупантів

Троє російських окупантів здалися в полон бійцям Збройних сил України минулої доби на Таврійському напрямку (включає у себе Мелітопольський, Запорізький, Бердянський, Вугледарський, Мар’їнський і Авдіївський напрями).

Про це у сьогоднішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого повідомив об’єднаний пресцентр Сил оборони Таврійського напрямку.

Також він вказав, що за добу знешкоджено 283 інтервенти – це у півтора, два рази менше, ніж у попередні дні. З чим пов’язане різке зниження ворожих втрат, не вказується. Сподіваємося, зі зменшенням активності загарбників, а не з якимось нашими проблемами.

Але, швидше за все, просто погана погода не дозволяла безпілотним літальним апаратам підтверджувати втрати ворога.

Кількість ліквідованих і поранених інтервентів не вказана, але зазвичай число вбитих у три з половиною рази менше, ніж «трьохсотих».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Знаменитый снайпер ВСУ ликвидировал «ихтамнета»: видео

06.01.2018 - 00:42
Советник президента Юрий Бирюков показал видео работы снайпера ВСУ. «Как из «ихтамнета» сделать «ихтамгдетоприкопают»? Шпок… и нету», — прокомментировал он видео. «Дистанция, по словам снайпера, около 450 метров. Отметка 100 м ...

Вечерний макияж, — секреты визажистов

16.11.2015
Итак, этап первый вечернего макияжа: ...