ЗСУ взяли в полон групу окупантів під Авдіївкою

Під час однієї з успішних контратак в районі села Степове (на північний захід від нескореного міста Авдіївка) бійці Збройних сил України взяли в полон групу російських окупантів.

Повідомивши про це, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» не вказав точну кількість полонених. Зате прокоментував ситуацію на цій ділянці фронту на прикладі нижче наведеного відео.

Ворожі піхотинці ховаються в ямах, вирвах, руїнах від наших дронів і вогню (в першу чергу артилерійського), часто прикидаючись мертвими, а коли небезпека минає, знову лізуть до наших позицій:

«Байдужіcть русні на свої життя і тактика «вмри, але візьми» повторює ці спроби раз за разом… Ситуація складна. Кацапи продовжують лізти безперервними спробами штурмів на Степове та АКХЗ. Нашим бійцям доводиться постійно вишукувати та знищувати противника…».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Кони вытащили из снега мощный грузовик с прицепом (видео)

26.01.2016 - 20:49
В период снежных бурь в Америке, на фоне всей серьезности стихии, случались и курьезные происшествия. Так в Пенсильвании, что на севере США, в городке Оттава, не путать с городом в ...

Появилось новое видео перепалки между Навальным и олигархом Усмановым

24.05.2017
Российский оппозиционер Алексей Навальный оперативно ...