ЗСУ взяли в полон групу окупантів біля Торського
На Лиманському (раніше Кремінському) напрямку військовослужбовці 106-го батальйону 63-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України взяли в полон сімох російських окупантів (ціле відділення).
Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване переважно з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами.
Ми бачимо з неба, як наші захисники беруть в полон щонайменше шістьох загарбників. А в кінці ролика присутні кадри з обличчями сімох інтервентів, відзнятими впритул в приміщенні. В коментарі, серед іншого, зазначено:
«Намагаючись взяти Торське, росіяни кидають своїх солдатів малими групами в пастку – вони відрізані від логістики, тижнями сидять без їжі, води і БК, не можуть нікуди просунутись. І обирають полон замість вірної смерті…
На цьому відео – лише кілька прикладів їхньої роботи. Цікаво, що серед полонених чимало узбеків, казахів, вірмен та інших національностей».
Відео однакове
https://x.com/i/status/1933532673642738088
Подпишитесь на новости
























