ЗСУ взяли в полон двох російських окупантів

Двоє російських окупантів здалися в полон бійцям Збройних сил України минулої доби на Таврійському напрямку (включає в себе Авдіївський, Мар’їнський, Вугледарський, Бердянський, Запорізький і Мелітопольський піднапрямки).

Окрім того, загальні втрати загарбників в живій силі внаслідок бойових дій на цій ділянці фронту п’ятого грудня склали 512 чоловік (батальйон).

Про це в ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив об’єднаний пресцентр Сил оборони Таврійського напрямку.

Зазначимо, що майже п’ять місяців фашистська Росія не йшла на обміни полоненими, розуміючи, що це питання дуже важливе для України і українців. Кремлю ж на своїх плювати… Лише 3 січня, вперше з 7-го серпня минулого року, відбулося повернення наших людей із російського полону. Більше того, це найбільший за чисельністю обмін — вдалося звільнити 230 людей. Серед них представників Збройних сил України – 130 (серед них ТрО – 14, ВМС – 14), Національної гвардії – 55, Державної прикордонної служби – 38, Національної поліції – 1 та шестеро цивільних, які були незаконно позбавлені волі.

 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Джошуа победил Кличко: видео

30.04.2017 - 01:39
Великий украинский чемпион Владимир Кличко проиграл. В прнципе, такой исход поединка с Джошуа предсказывался специалистами и букмекерами. Грустно, но факт. Бой Владимира Кличко против Энтони Джошуа состоялся в субботу, 29 ...