ЗСУ взяли в кільце російських загарбників

На деяких ділянках фронту у російсько-фашистських військ досить скрутне положеня. Це підтверджує чергове перехоплення телефонної розмови окупанта зі своїм знайомим, яке оприлюднило ГУР Міноборони України.

Вояка розповідає, що їх беруть у кільце, а зі 150 чоловік залишилось 50-60. Багато хто просто розійшлися по сусіднім селам. 

На запитання, чи хоч нормально годують, окупант каже, що щось дають раз на три дні. А взагалі вони навіть води не мають — збирають дощову, іноді прямо з калюж.

Що стосується мобілізованих, то їм на картки зарахували по 2 чи 4 тисячі рублів за місяць, замість обіцяних Путіним 200 тисяч.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Демократия по–российски. В Москве жестко разогнали митинг: видео

14.01.2017 - 18:47
Около 40-50 человек задержали, а одному понадобилась скорая помощь – таков итог собрания сторонников «Новой оппозиции» в Москве. Активисты организации планировали встретиться, чтобы обсудить планируемый митинг в поддержку политзаключенных. Место их ...

В Питере обрушилось здание института: появилось видео

16.02.2019
В России в здании Санкт-Петербургского ...