ЗСУ взяли у полон чотирьох російських окупантів

Бійці ЗСУ захопили у полон чергову групу російських окупантів.

На відео загарбники називають себе — Долгополов Олексій Миколайович 1980 р. н., Китаєв Богдан Олегович 2000 р. н., Аксьонов Олексій Олександрович 1990 р. н., Волошин Тарас Андрійович 1988 р. н. Перші троє — російські солдати, останній називає себе громадянином РФ, але це з когорти тих, хто жив на Донбасі, а потім взяв російський паспорт.

На початку серпня український журналіст Володимир Золкін, який відомий тим, що бере інтерв’ю у полонених загарбників, оголосив про винагороду для українських солдатів. Українським захисникам запропонували брати у полон окупантів за додаткову винагороду. 

Золкін закликав українських бійців поповнювати фонд полонених для подальших обмінів із російською стороною. Він тоді опублікував «прейскурант»:

  • за бойовика «ДНР/ЛНР» — 200 $
  • солдата Росії — 300 $
  • молодшого офіцера — 400 $
  • старшого офіцера/льотчика — 500 $
  • кадировця — 600 $.

Володимир розповів, що така градація цін пов’язана з тим, що в Росії мешканців ОРДЛО не вважають за людей, а «кадировців» змінюють насамперед. З тих пір він спільно з Дмитром Карпенком регулярно сплочує бійцям ЗСУ преміальні за полонених.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Донецке крупный пожар: появилось видео

15.06.2018 - 01:00
Ранее мы сообщали о том, что в Донецке на территории неработающей Куйбышевской шахты 14-го июня произошел сильный пожар. Позже появилось видео с места происшествия. Видно, что пожар охватил административное здание. ...

Боевой кот сфинкс одолевает врага (видео)

06.03.2016
Котов без шерсти многие недолюбливают. ...

Видео с опускающейся огромной Луной стало хитом Сети

12.06.2018
Чудеса творит современная техника видеозаписи ...

Душ будущего обещает экономию до 80% воды

06.09.2015
На душ приходится большая часть потребления воды в нашем ...