ЗСУ взяли полонених на Курщині
Бійці 225-го окремого штурмового батальйону Збройних сил України, який воює в Курській області фашистської РФ, взяли в полон трьох російських військових.
Про це з посиланням на побратимів в Телеграм-каналі «Бахмутський Балу» повідомив блогер і наш захисник з 210-го окремого спеціального батальйону «Берлінго» ЗСУ з позивним Балу.
Він збирає пожертви українців для колег з 225-го батальйону на дрони. А полонені інтервенти також просять підтримати цей збір. Окупанти стоять на колінах в якомусь лісі зі зв’язаними за спинами руками, без зброї, але в повній амуніції (зокрема в бронежилетах і шоломах).

Подпишитесь на новости























