ЗСУ взяли під контроль Великий Потьомкінський острів

Збройні сили України продовжують успішні наземні операції в районі села Кринки на лівому березі Дніпра у Херсонській області, утримуючи свої позиції та завдаючи ударів по російських окупантах.

Про це в останньому зведенні про російсько-українську війну, серед іншого, повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW), щоправда з посиланням на рашистських «воєнкорів», які відзначають «стабільно високий темп українських операцій» у районі Кринок.

Також ISW звернув увагу на повідомлення рашистів про те, що українські війська взяли під контроль нові позиції на Великому Потьомкінському острові в гирлі Дніпра. Хоча експерти ISW вважають, що ЗСУ контролюють увесь цей острів.

На скрині один з загарбників жаліється, що морські піхотинці ЗСУ прорвали передові позиції загарбників в районі Кринок і вийшли на оперативний простір. Інформація вимагає альтернативного підтвердження.

 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ уничтожили ДОТ с террористами «ДНР» возле Донецка: новое видео

07.03.2019 - 09:53
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий Штефан Штирлиц опубликовал очередное видео из серии «шмаки-бум». На этот раз целью расчета противотанкового управляемого ракетного комплекса стал ДОТ (долговременная огневая точка) террористов в основе моста. ...

Побелка деревьев: когда, как и надо ли вообще

18.11.2015
Побеленные деревья в нашей стране ...

Земфира пала для Украины (видео)

22.03.2016
Во дает. Пропаганда Кремля разъела ...