ЗСУ взяли під контроль нові території на Херсонщині

На Херсонському напрямку минулої доби російські загарбники п’ять разів атакували позиції Сил оборони в районі частково звільненого, але ущент знищеного села Кринки на лівому (окупованому) березі Дніпра у Херсонській області.

Повідомивши про це в ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», пресцентр Генерального штабу Збройних сил України не вказав, чим саме завершилися ворожі атаки, але зазначив:

«На Херсонському напрямку російські окупанти намагаються вибити наші підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра».

Тим часом авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» підтвердив заяву головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського про звільнення острову Нестрига в гирлі Дніпра.

На своїй карті «DeepState» забарвив Нестригу блакитним кольором. Раніше він був білим, як і сусідні острови, що означає нічийність.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В страшной аварии в России погибли украинцы: видео

25.05.2017 - 13:03
В консульской службе подтверждают смерть пятерых граждан Украины, еще по одному информация проверяется В автомобильной аварии в России погибли граждане Украины. Трагедия произошла примерно в полшестого утра возле Перврмайского в ...

Ликвидирована позиция ДНР с пулеметчиком: видео

23.04.2018
Бойцы ВСУ передали фонду «Повернись ...

Британцы изобрели асфальт, впитывающий лужи моментально (видео)

26.09.2015
Британская компания представила инновационный материал ...