ЗСУ взяли під контроль нові території на Херсонщині

На Херсонському напрямку минулої доби бійці Сил оборони вели контрбатарейну боротьбу, наносячи вогневе ураження по тилах російських окупантів.

Про це, серед іншого, в ранковому зведенні розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

Тим часом Телеграм-канали «Оперативний ЗСУ» та «Донбас Оперативний» звернули увагу на масові повідомлення російських «воєнкорів»-пропагандистів про нові успіхи ЗСУ в районі Кринок на окупованому лівому березі Дніпра. 

По-перше, треба відмітити, що наші бійці зайшли вже в південну частину дуже довгого села (розтягнуте вздовж Дніпра). Раніше різні джерела вказували, що наші захисники перебували в центрі і на півночі Кринок.

По-друге, рашистів дуже стурбувала переправа через річку в Кринки бронетранспортера. Наскільки ми знаємо, це перша ставша відомою спроба перекидання важкої техніки через Дніпро.

Зазначимо також, що тільки по південним Кринкам вчора агресор скинув десяток авіаційних бомб, хоча рашисти ниють, що це неефективно.

Також орки констатують знищення своїх штурмових груп на підступах до Кринок (в самому селі інтервентів вже давно немає). Крім наших бійців, в Кринках активно працює артилерія і дрони з правого берегу Дніпра.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появились подробности и видео взрыва в Мариуполе джипа с полковником СБУ

31.03.2017 - 11:14
В Мариуполе предположительно в результате теракта произошел взрыв автомобиля Toyota Prado, за рулем которого находился сотрудник СБУ полковник Александр Хараберюш. Он погиб. Проводится расследование. Хараберюш занимал должность заместителем начальника отдела контрразведки ...