ЗСУ взяли під контроль нові території біля Кринок

Морські піхотинці Збройних сил України звільнили нові території в північній частині села Кринки на лівому березі Дніпра і закріпилися на них. Таким чином, наші захисники відчутно просунулися в бік сусідньої окупованої Корсунки.

Про це з посиланням на геолоковані бойові відео розповіли західні OSINT-дослідники (дивись їх мапу), а на їх повідомлення звернув увагу Телеграм-канал «Донбас Оперативний».

Щойно звільнені території на карті зафарбовані блакитним кольором зі стрілочкою. Тобто ЗСУ контролюють північну і центральну третину Кринок.

Більша частина південної третини перебуває в сірій зоні, і лише самий «кінчик» витягнутого, як стрічка села впевнено контролюється загарбниками.

Також потрібно зазначити, що постійно зростає сіра зона південніше Кринок, в тому числі у лісі, в якому йдуть постійні бої.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Лещенко разрешил сделать видеосъемку в своей дорогой квартире

10.12.2017 - 01:22
Нардеп Сергей Лещенко показал журналистам телеканала 112 Украина свою огромную квартиру, покупку которой ему долго и настойчиво вменяли в вину все, кого он критиковал. Спустя 15 месяцев после покупки квартира ...

Манчестер Юнайтед выиграл Лигу Европы: видео голов Погба и Мхитаряна

25.05.2017
В столице Швеции Стокгольме завершился финал Лиги ...